TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Dit meen ik serieus, mocht het echt zo zijn dat ik nog een jaar moet stoppen, dan ga ik terug de zorg in”, zegt Groenendijk in gesprek met Barry Paf op 100%NL. “Ik ga niet hier nog een jaar in mijn eigen vet zitten zuchten. Binnen te marineren in zo’n huisje, daar heb ik echt geen zin in.”
Een richting heeft Groenendijk ook al in gedachten. ”Ik zou wel iets in de gehandicaptenzorg of bejaardenzorg willen doen, dat heb ik namelijk vroeger ook al gedaan. En dan één of twee dagen als vrijwilliger.”
De 47-jarige Groenendijk is naast zijn werk op de planken ook veelvuldig op televisie te zien. Zo werkte hij mee aan Het zijn net mensen en Wie ben ik? Op RTL5. Bij SBS6 had hij een rol als teamcaptain in Wat vindt Nederland? Onderlaatst was Groenendijk nog in een gastrol te zien in De TV Kantine.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'