TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Dit meen ik serieus, mocht het echt zo zijn dat ik nog een jaar moet stoppen, dan ga ik terug de zorg in”, zegt Groenendijk in gesprek met Barry Paf op 100%NL. “Ik ga niet hier nog een jaar in mijn eigen vet zitten zuchten. Binnen te marineren in zo’n huisje, daar heb ik echt geen zin in.”
Een richting heeft Groenendijk ook al in gedachten. ”Ik zou wel iets in de gehandicaptenzorg of bejaardenzorg willen doen, dat heb ik namelijk vroeger ook al gedaan. En dan één of twee dagen als vrijwilliger.”
De 47-jarige Groenendijk is naast zijn werk op de planken ook veelvuldig op televisie te zien. Zo werkte hij mee aan Het zijn net mensen en Wie ben ik? Op RTL5. Bij SBS6 had hij een rol als teamcaptain in Wat vindt Nederland? Onderlaatst was Groenendijk nog in een gastrol te zien in De TV Kantine.
Partnerbijdrage
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind