TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Dit meen ik serieus, mocht het echt zo zijn dat ik nog een jaar moet stoppen, dan ga ik terug de zorg in”, zegt Groenendijk in gesprek met Barry Paf op 100%NL. “Ik ga niet hier nog een jaar in mijn eigen vet zitten zuchten. Binnen te marineren in zo’n huisje, daar heb ik echt geen zin in.”
Een richting heeft Groenendijk ook al in gedachten. ”Ik zou wel iets in de gehandicaptenzorg of bejaardenzorg willen doen, dat heb ik namelijk vroeger ook al gedaan. En dan één of twee dagen als vrijwilliger.”
De 47-jarige Groenendijk is naast zijn werk op de planken ook veelvuldig op televisie te zien. Zo werkte hij mee aan Het zijn net mensen en Wie ben ik? Op RTL5. Bij SBS6 had hij een rol als teamcaptain in Wat vindt Nederland? Onderlaatst was Groenendijk nog in een gastrol te zien in De TV Kantine.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?