TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Cabaretier Viggo Waas (59) werd een jaar geleden getroffen door een herseninfarct, maar voelt zich nu gelukkig weer goed. Hij is zelfs bezig om een boek te schrijven over de heftige gebeurtenis.
Aan De Telegraaf vertelt Viggo dat hij bewust nog niet eerder over zijn herseninfarct heeft gesproken in de media. "Ik heb de boel het afgelopen jaar bewust stil gehouden, omdat ik er pas echt dieper over ga praten als ik er zelf klaar voor ben." Dat de cabaretier er nu klaar voor is blijkt wel uit het feit dat hij bezig is met een boek over zijn ervaring. "Ik hoop dat anderen daar iets aan kunnen hebben."
Viggo is naar eigen zeggen nog niet helemaal de oude, hij zit op 'ongeveer 95 procent' van hoe hij zich voor zijn herseninfarct voelde. "Die laatste paar procenten zijn een beetje moeilijk te vangen en verbeteren. Zo vind ik zelf dat ik nog een beetje een probleem heb met praten, maar ik kan daar gelukkig goed mee omgaan." Volgens Viggo heeft het hem geholpen om gezond te eten en veel te sporten. Binnenkort mag hij zestig kaarsjes uitblazen. "Ondertussen blijf je wel gewoon ouder worden. Je moet gewoon accepteren dat je er steeds weer een jaartje bij krijgt en moet proberen gezond te blijven."
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?