TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van Eeden vertelt in haar pasverschenen boek waarom ze besloten heeft naar de politie te stappen.
De reeks beschuldigingen liegt er niet om. Caroline verwijt Erica, Maxime en Martien 'smaad, belediging en laster'. De familie zou haar de afgelopen vier jaar systematisch in de media voor schut hebben gezet en daarmee haar leven tot 'een onbeschrijflijke hel' hebben gemaakt.'
Ze hield al die tijd haar mond omdat ze zich 'niet wilde verlagen tot hun niveau': "Ik maakte mezelf wijs dat de buitenwereld hun verhalen met een korreltje zout zou nemen, omdat er altijd een andere kant van het verhaal zit. Maar dat gebeurde niet en dat was mijn eigen schuld."
Uiteindelijk zat Caroline ruim 4,5 uur op het politiebureau en bestaat de aangifte uit meer dan zes pagina's. In de aanloop naar de aangifte was ze 'doodsbang', maar na afloop was ze vooral opgelucht en doodop: "Ik zag ertegen op, maar ik had geen keus. Ik was op. Leeggezogen. De rek was er totaal uit. Als ik nu niet voor mezelf ging staan, was het voorbij."
Caroline was in het eerste seizoen van Chateau Meiland te zien, maar vertrok uiteindelijk vroegtijdig. Volgens de makers had ze een burn-out, later bleek dat ze ruzie had gekregen met de familie en dat het zelfs tot een handgemeen was gekomen tussen haar en Maxime.
Het is niet bekend wat de politie met de aangifte gedaan heeft.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer