TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram vertelde Cecilia haar volgers over de oorzaak van haar nijpende woningnood.
Adorée zou per 1 februari verhuizen naar Amsterdam-Zuid en ging er van uit dat alles geregeld was. Ze had zelfs al de huur van haar huidige woning opgezegd en had de verhuisdozen al klaar staan. Maar toen kreeg ze bericht dat de huidige bewoner van haar toekomstige droomhuis bij nader inzien tóch niet van plan is te vertrekken.
Uiteraard had Adorée daar vooraf geen enkele weet van. Het vervelende is wel dat er voor haar huidige woning al wél een nieuwe huurder is die per 1 februari op de stoep staat. Via Instagram roept ze haar 14.000 volgers op om haar een gouden tip te geven voor een nieuwe, niet-tijdelijke woonruimte in Amsterdam.
Gelukkig is Cecilia net als haar GTST-personage Tiffy Koster van nature positief ingesteld. Ze sluit haar noodkreet dan ook af met een hoopvolle noot, een stukje natuur en de beste wensen.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los