TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eind september werd duidelijk dat realityster Dave Roelvink een terugval heeft gehad en opnieuw is opgenomen in een afkickkliniek in Zuid-Afrika. Vader Dries Roelvink heeft aan RTL Boulevard bevestigd dat zijn zoon nog niet terugkomt naar Nederland.
In gesprek met RTL Boulevard vertelt Dries dat Dave nog niet naar huis komt, maar dat hij nog twee weken langer blijft. Wel vertelt hij dat het verder goed gaat met zijn zoon. ''Hij sport veel en heeft meerdere keren per dag therapie'', laat hij erover uit.Dries liet eerder al weten dat hij momenteel weinig contact met hem kan krijgen.
Tegen RTL Boulevard zegt de zanger dat hij en Dave's vriendin Jazzlyn eens in de paar dagen even met hem mogen bellen.. De zanger laat weten dat zijn zoon in ieder geval voor 30 oktober weer thuis is. Dat is de dag dat zijn zoontje Dean twee jaar oud wordt. ''Hij mist zijn gezinnetje enorm'', aldus Dries.
Het is niet de eerste keer dat Dave in een afkickkliniek is beland. Hij werd een paar jaar geleden al eerder opgenomen voor zijn drank- en cocaïneverslaving. Eind september bleek dat het toch mis is gegaan en dat hij zich weer heeft laten opnemen. De realityster heeft zelf besloten om maatregelen te nemen.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'