TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eind september werd duidelijk dat realityster Dave Roelvink een terugval heeft gehad en opnieuw is opgenomen in een afkickkliniek in Zuid-Afrika. Vader Dries Roelvink heeft aan RTL Boulevard bevestigd dat zijn zoon nog niet terugkomt naar Nederland.
In gesprek met RTL Boulevard vertelt Dries dat Dave nog niet naar huis komt, maar dat hij nog twee weken langer blijft. Wel vertelt hij dat het verder goed gaat met zijn zoon. ''Hij sport veel en heeft meerdere keren per dag therapie'', laat hij erover uit.Dries liet eerder al weten dat hij momenteel weinig contact met hem kan krijgen.
Tegen RTL Boulevard zegt de zanger dat hij en Dave's vriendin Jazzlyn eens in de paar dagen even met hem mogen bellen.. De zanger laat weten dat zijn zoon in ieder geval voor 30 oktober weer thuis is. Dat is de dag dat zijn zoontje Dean twee jaar oud wordt. ''Hij mist zijn gezinnetje enorm'', aldus Dries.
Het is niet de eerste keer dat Dave in een afkickkliniek is beland. Hij werd een paar jaar geleden al eerder opgenomen voor zijn drank- en cocaïneverslaving. Eind september bleek dat het toch mis is gegaan en dat hij zich weer heeft laten opnemen. De realityster heeft zelf besloten om maatregelen te nemen.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help