TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eind september werd duidelijk dat realityster Dave Roelvink een terugval heeft gehad en opnieuw is opgenomen in een afkickkliniek in Zuid-Afrika. Vader Dries Roelvink heeft aan RTL Boulevard bevestigd dat zijn zoon nog niet terugkomt naar Nederland.
In gesprek met RTL Boulevard vertelt Dries dat Dave nog niet naar huis komt, maar dat hij nog twee weken langer blijft. Wel vertelt hij dat het verder goed gaat met zijn zoon. ''Hij sport veel en heeft meerdere keren per dag therapie'', laat hij erover uit.Dries liet eerder al weten dat hij momenteel weinig contact met hem kan krijgen.
Tegen RTL Boulevard zegt de zanger dat hij en Dave's vriendin Jazzlyn eens in de paar dagen even met hem mogen bellen.. De zanger laat weten dat zijn zoon in ieder geval voor 30 oktober weer thuis is. Dat is de dag dat zijn zoontje Dean twee jaar oud wordt. ''Hij mist zijn gezinnetje enorm'', aldus Dries.
Het is niet de eerste keer dat Dave in een afkickkliniek is beland. Hij werd een paar jaar geleden al eerder opgenomen voor zijn drank- en cocaïneverslaving. Eind september bleek dat het toch mis is gegaan en dat hij zich weer heeft laten opnemen. De realityster heeft zelf besloten om maatregelen te nemen.
Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders
09:38Ellemieke Vermolen eerlijk over deelname De Verraders: ‘Ik ben zo’n schaap’
09:10Dit programma vervangt De Slimste Mens op NPO 1