TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In het magazine Beau Monde vertelt Dries hoe het allemaal zo gekomen is. "Op Instagram deel ik mijn avonturen in de keuken en mijn volgers reageren heel positief. Mijn gehaktballen gingen viral, waarop supermarktketen Jumbo me uitnodigde voor een gesprek." En dat leverde een aardige deal op. "Jumbo heeft mijn recept vertaald naar grote hoeveelheden. Inmiddels liggen ze bij zevenhonderd winkels en zijn er anderhalf miljoen verkocht." Volgens Dries gaat het dan ook om een 'lucratieve side hussle'.
De Snackspert, de grootste kenner van snacks in Nederland, proefde de ballen en maakte een recensie. Hij is niet ontevreden over de creatie van Dries.
Dries maakt op zijn Instagram-pagina regelmatig recepten uit de Oud-Hollandse hoek. Voor een hachee-recept of een lekkere slavink (of Roelvink) kun je ook prima bij de zanger terecht. Veel volgers vragen Dries om een kookboek waarin al zijn recepten zijn gebundeld. Dikke kans dat dat binnenkort in de winkel ligt.
Hier vindt The Passion in 2027 plaats
12:59Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'