TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In het magazine Beau Monde vertelt Dries hoe het allemaal zo gekomen is. "Op Instagram deel ik mijn avonturen in de keuken en mijn volgers reageren heel positief. Mijn gehaktballen gingen viral, waarop supermarktketen Jumbo me uitnodigde voor een gesprek." En dat leverde een aardige deal op. "Jumbo heeft mijn recept vertaald naar grote hoeveelheden. Inmiddels liggen ze bij zevenhonderd winkels en zijn er anderhalf miljoen verkocht." Volgens Dries gaat het dan ook om een 'lucratieve side hussle'.
De Snackspert, de grootste kenner van snacks in Nederland, proefde de ballen en maakte een recensie. Hij is niet ontevreden over de creatie van Dries.
Dries maakt op zijn Instagram-pagina regelmatig recepten uit de Oud-Hollandse hoek. Voor een hachee-recept of een lekkere slavink (of Roelvink) kun je ook prima bij de zanger terecht. Veel volgers vragen Dries om een kookboek waarin al zijn recepten zijn gebundeld. Dikke kans dat dat binnenkort in de winkel ligt.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw