TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De meest recente aflevering van De Bevers scoorde 305.000 kijkers op RTL 5. Een zorgwekkend lage score, merkte kijkcijferkenner Tina Nijkamp op en dat kwam behoorlijk binnen bij De Bever, zo onthulde Johan Derksen in Vandaag inside.
In de vrijdageditie van de talkshow verklapte Johan dat hij een belletje van een bezorgde John de Bever had gekregen. De zanger vreest dat zijn serie op het hakblok ligt, maar Derksen kon hem geruststellen: "Ik heb 'm uitgelegd dat ze op een kleine zender zitten en tegenover voetbal zaten. Dan is meer dan 300.000 uitstekend. Maar John maakte zich zorgen, er zat geen lach op zijn gezicht."
De Bevers waren vorig jaar in de race voor een Gouden Televizier-Ring. Maar met de huidige kijkcijfers maken John en zijn man Kees Stevens geen kans op een tweede nominatie. Programma's moeten een gemiddelde kijkcijfer hebben dat boven de 500.000 ligt, inclusief uitgesteld kijken.
Nikkie de Jager was bijna duo met Cornald Maas bij Songfestival
09:03Hilarisch: Bejaard echtpaar onthult in Vandaag Inside actief seksleven: ‘Kan altijd de laatste keer wezen’
08:55El Che gaat in tegen Robert in De Bondgenoten: 'Je bent gewoon een slappe l*l'
08:48Video: Zangeres Anouk weigert auditie te doen voor selectiecommissie van het Songfestival
08:41De TV van gisteren: Eva Jinek profiteert met talkshow van witte rook uit Sixtijnse Kapel