TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In de Instagram Stories van Rombouts is te zien hoe hij op een velletje papier de scores van dit seizoen vergelijkt met seizoen 7 waarin Angela de Jong 'de slimste' werd.
In de trein liet Rombouts zijn eigen berekeningen erop los en wat blijkt volgens hem? "De kandidaten in dit seizoen scoren per aflevering 10,7% beter dan in het seizoen van Angela de Jong." Overigens wil de schrijver daar niet mee zeggen dat de kwaliteiten van De Jong te wensen overlieten. "Angela was een goede kandidaat hoor", schrijft hij. "Maar dat was natuurlijk wel in een zwak seizoen", schrijft hij daarna.
Dit seizoen is er al meerdere keren wat te doen geweest over het niveau van de kandidaten. Zo werd de aflevering van dinsdagavond omschreven als 'met afstand de slechtste aflevering'. Zo had Quinty Misiedjan geen idee wie Pieter Omtzigt of Pieter van Vollenhoven zijn, terwijl ze wel voor de derde keer 'de slimste van de dag werd'. Op maandag hield het ook al niet over toen geen van de kandidaten wist wie schrijver Salman Rushdie is. Dat werd Maarten van Rossem zelfs te veel. Hij noemde het 'vrij treurig'. Maar volgens de berekeningen van Rombouts valt het dus eigenlijk allemaal wel mee.
De Slimste Mens is van maandag t/m donderdag om 20:23 uur te zien op NPO1.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag