TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat heeft Talpa bevestigd aan RTL Boulevard.
Het Blok was sinds 2004 zeven seizoenen lang op televisie te zien. In 2011 verscheen de laatste aflevering op de buis. Net5 heeft besloten om het programma nieuw leven in te blazen.
In het verbouwprogramma krijgen vier koppels ieder een eigen bouwval, waar ze intrekken en die ze de komende tijd moeten verbouwen. Daarbij moet rekening gehouden worden met strakke deadlines en een budget. Iedere week wordt er een nieuwe kamer opgeleverd, die beoordeeld wordt door een vakkundige jury.
Het team dat het beste presteert, wordt beloond. Het koppel dat de meeste winst heeft gemaakt bij de verkoop van de appartementen, is de winnaar van Het Blok en wint een geldprijs en een deel van de overwaarde.
Dennis van der Geest neemt de presentatie van het klusprogramma op zich. De eerdere seizoenen van Het Blok werden gepresenteerd door Erik van der Hoff.
Het Blok wordt vanaf maandag 22 april iedere werkdag om 20.30 uur uitgezonden bij Net5.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij