TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In het programma worden verschillende Nederlandse moordzaken besproken.
Woensdagavond was het de beurt aan de spiritusmoord waarbij de 19-jarige Melissa Ulrich overlijdt. Melissa wordt in 2006 levend verbrand in haar flat in Arnhem. Ze wordt vastgebonden met een snoer en alsof dat nog niet genoeg is, besluit de moordenaar haar lichaam te overgieten met spiritus en haar vervolgens in brand te steken. In de afleveringen van het programma komen deskundigen aan het woord die alle feiten op een rijtje zetten.
Weening noemt het verschrikkelijk om alle details rondom de zaak te horen. 'Dit was een van de moeilijkste dingen ooit om te zien op tv', meldt hij op Instagram. De presentator vertelt dat hij hier nooit publiekelijk over heeft gesproken, maar blikt terug op 'een enorm zwarte bladzijde' uit zijn leven.
Niet alleen deskundigen vertellen over de horrordaad. Ook de moeder en broer van Melissa vertellen over deze moord. Zo wordt het moment besproken dat ze Melissa in haar bed vinden. "Het was alsof ik in een horrorfilm zat. Dan voel je ook wat voor drama zich heeft afgespeeld met mijn kind. Wat een vreselijke dood ze heeft gehad. Ze kon geen kant op. Ze lag op het bed, vastgebonden met iets om haar nek. Er is spiritus over haar heen gegooid en ze is in brand gestoken", vertelt de moeder.
De presentator is op zijn beurt trots op zijn tante Madelein en neefje Jeffrey: 'Zo goed dat jullie dit zo hebben verteld, lieve Jef en Madelein. Deze moordenaar mag nooit meer de straat op. Gewoon geen berouw.'
Het Moorddossier is wekelijks om 20:30 uur te zien bij Net5 en op KIJK.nl.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'