TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het blijkt te gaan om de Nederlands-Afghaanse Junayd Qoerayshie en zijn jongere broertje Zaydan die eind vorig jaar zijn soapdebuut maakte.
Junayd speelt al sinds 2021 de rol van Max Mauricius, het jongste kind van van Bing en Nina die de afgelopen periode steeds meer te doen krijgt. Inmiddels hoeft hij niet meer in z'n eentje naar de set, ook zijn broertje Zaydan mag aan de slag in Meerdijk.
Zaydan is gecast als één van de piepjonge acteurs die gestalte mag geven aan Tom Verduyn, de zoon van Demi en Marwan die onlangs met zijn moeder terugkeerde uit Griekenland.
Vanwege de Arbeidstijdenwet mogen jonge kinderen maar beperkt werkzaamheden uitvoeren, vandaar dat de rol wordt gedeeld. Het lijkt erop dat Demi en Tom voorlopig nog wel even blijven, dus de kans is groot dat Zaydan nog heel wat ervaring op kan doen.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside