TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Hoewel dit vanmorgen enkel werd gespeculeerd door 'roddelkoningin' Yvonne Coldeweijer heeft de zanger het nu zelf ook bevestigd.
Op zijn Facebook geeft Douwe Bob tekst en uitleg over wat er nu precies is gebeurd. "Oké, ik leg het wel even kort uit omdat alles de laatste tijd wel erg verdraaid wordt door 'spionnen'", aldus Douwe Bob. Het zit namelijk zo, stelt hij: "Flitsbezorger op een scooter snijdt mij af op het fietspad. Ik rij met mijn hoofd tegen een paal, wat uiteindelijk een lichte hersenschudding heeft veroorzaakt."
Vervolgens kwam de politie snel ter plaatse om polshoogte te nemen. "Ik heb geen ID bij me en wil gewoon weg omdat ik pijn heb. Ik zeg nog dat ik onderweg ben naar mijn pasgeboren zoon met luiers, maar ik mocht nergens heen en ben dus aangehouden en beboet voor het niet kunnen laten zien van mijn ID", vervolgt hij. "Wat een wereld, maar valt allemaal wel mee dus. Rustaaahg."
Toch heeft Douwe nog wel spijt van één ding. "Wel mijn excuses voor de trap tegen de scooter en het gescheld."
Zie hieronder de volledige video van het incident en zijn statement.
Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'
10:57Komt er nog een nieuw seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa?
10:19Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van De Augurkenkoning
09:03Kim reageert op exit in B&B Vol Liefde
08:53Pijnlijk! CEO Amerikaans techbedrijf wordt tijdens Coldplay-concert betrapt met zijn minnares