TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Bij Shownieuws maakten Martien Meiland en Erica Renkema bekend dat ze vanaf vandaag iedere vrijdag een nieuwe aflevering 'droppen' van hun podcast genaamd 'Wat goéééd!'.
Omdat er al genoeg ellende op de wereld is wil Martien het louter en alleen over positieve dingen hebben in zijn show. Erica kent haar man al wat langer en vindt het lastig te geloven dat hem dat gaat lukken. Toch gaat het stel een dappere poging wagen.
De Meilandjes staan er niet alleen voor. Ze ontvangen iedere week een gast en aan Martiens Wie van de 3?-collega Britt Dekker de eer het spits af te bijten. Dekker is van nature altijd positief ingesteld, dus dat moet goed komen.
Wat goéééd! is iedere vrijdag vanaf 16.00 uur te zien op Kijk.nl en te beluisteren van Talpa's muziekplatform JUKE.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar