TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Bij Shownieuws maakten Martien Meiland en Erica Renkema bekend dat ze vanaf vandaag iedere vrijdag een nieuwe aflevering 'droppen' van hun podcast genaamd 'Wat goéééd!'.
Omdat er al genoeg ellende op de wereld is wil Martien het louter en alleen over positieve dingen hebben in zijn show. Erica kent haar man al wat langer en vindt het lastig te geloven dat hem dat gaat lukken. Toch gaat het stel een dappere poging wagen.
De Meilandjes staan er niet alleen voor. Ze ontvangen iedere week een gast en aan Martiens Wie van de 3?-collega Britt Dekker de eer het spits af te bijten. Dekker is van nature altijd positief ingesteld, dus dat moet goed komen.
Wat goéééd! is iedere vrijdag vanaf 16.00 uur te zien op Kijk.nl en te beluisteren van Talpa's muziekplatform JUKE.
Partnerbijdrage
Irene van de Laar reageert op alle negatieve reacties: 'Een beetje respect zou toch vanzelfsprekend moeten zijn'
13:13Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'