TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Montana Meiland deelde gisteren het verdrietige nieuws dat zij en Dirk na acht jaar uit elkaar zijn. Nu reageren ook paps en mams op de breuk.
"Wij vinden het heel verdrietig", laten Martien en Erica weten aan Shownieuws. "Dirk is al zo lang onze schoonzoon. Wij zien hem en zijn ouders als familie. Wat ons betreft blijft deze band bestaan." Tegen RTL Boulevard voegt Martien daar aan toe: "Het is geen leuk nieuws aan het einde van het jaar. Wij vinden het verschrikkelijk, maar ja, het zij zo."
Het liep naar verluidt al een poosje niet lekker tussen Montana en Dirk. Dat verklaart nu wellicht ook waarom Dirk niet in de kerstspecial van de Meilandjes te zien was. Ook in het boek van Erica gaf ze al tussen de regels door wat af op haar schoonzoon:
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers