TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In de eerste aflevering van Chateau Meiland: En Route deelde Erica Meiland meteen heftig nieuws over haar gezondheid. Ze vertelde dat er bij haar een voorstadium van kanker was vastgesteld.
In de aflevering van Chateau Meiland: En Route vertelde Erica dat er een afwijking is gevonden toen ze meedeed aan het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker. Dat is onderzocht en bleek een voorstadium van kanker te zijn. De artsen twijfelden of de randen al kwaadaardig waren en adviseerden daarom om de hele baarmoeder te laten verwijderen.
Erica Meiland heeft aan het ANP bevestigd dat de operatie inmiddels al achter de rug is. Ze is geopereerd tussen twee reizen voor het nieuwe programma Chateau Meiland: En Route. "Tussen de twee reizen heeft de operatie plaatsgevonden", aldus Erica. "Mijn herstel is verrassend snel gegaan'', laat ze weten.
Chateau Meiland: En route is elke maandag om 20.30 uur op SBS6 te zien.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers