TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van de reclames voor de PLUS-supermarkt tot rollen in series als Familie Kruys, Komt een man bij de dokter en Dit zijn wij: Esmée van Kampen verdiende jarenlang de kost als veelzijdig actrice die zowel comedy als drama kan spelen.
Inmiddels is ze al zeker twee jaar alleen nog als zichzelf te zien op televisie. Van Kampen dook op in Ranking the stars en zorgde voor opschudding in De verraders. Maar met acteren is ze gestopt. Esmée is een nieuwe weg ingeslagen, zo verklaarde ze via social media.
Van Kampen kwam tot de conclusie dat spelen haar niet meer bracht wat ze zocht: "Het acteren op zichzelf lijnt niet meer op met de persoon die ik van binnen voel en het is tijd voor een andere wind. De entertainment industrie is verzadigd met dezelfde mensen en er is weinig ruimte voor vernieuwing en inclusiviteit. Dat ben ik zat."
Daarom is ze een andere weg voor zichzelf ingeslagen: ze studeert edelsmederij en maakt inmiddels unieke ringen en sieraden. Toch blijft ze open staan voor (korte) tv-klussen, zo geeft ze heel nuchter en eerlijk toe: "Laten we eerlijk wezen: een student verdient niks. En de hypotheek moet worden betaald, he?"
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending
15:55Video: Casper schrikt zich kapot als zus Valentijne terugkeert in De Bondgenoten