TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van de reclames voor de PLUS-supermarkt tot rollen in series als Familie Kruys, Komt een man bij de dokter en Dit zijn wij: Esmée van Kampen verdiende jarenlang de kost als veelzijdig actrice die zowel comedy als drama kan spelen.
Inmiddels is ze al zeker twee jaar alleen nog als zichzelf te zien op televisie. Van Kampen dook op in Ranking the stars en zorgde voor opschudding in De verraders. Maar met acteren is ze gestopt. Esmée is een nieuwe weg ingeslagen, zo verklaarde ze via social media.
Van Kampen kwam tot de conclusie dat spelen haar niet meer bracht wat ze zocht: "Het acteren op zichzelf lijnt niet meer op met de persoon die ik van binnen voel en het is tijd voor een andere wind. De entertainment industrie is verzadigd met dezelfde mensen en er is weinig ruimte voor vernieuwing en inclusiviteit. Dat ben ik zat."
Daarom is ze een andere weg voor zichzelf ingeslagen: ze studeert edelsmederij en maakt inmiddels unieke ringen en sieraden. Toch blijft ze open staan voor (korte) tv-klussen, zo geeft ze heel nuchter en eerlijk toe: "Laten we eerlijk wezen: een student verdient niks. En de hypotheek moet worden betaald, he?"
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?