TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van de reclames voor de PLUS-supermarkt tot rollen in series als Familie Kruys, Komt een man bij de dokter en Dit zijn wij: Esmée van Kampen verdiende jarenlang de kost als veelzijdig actrice die zowel comedy als drama kan spelen.
Inmiddels is ze al zeker twee jaar alleen nog als zichzelf te zien op televisie. Van Kampen dook op in Ranking the stars en zorgde voor opschudding in De verraders. Maar met acteren is ze gestopt. Esmée is een nieuwe weg ingeslagen, zo verklaarde ze via social media.
Van Kampen kwam tot de conclusie dat spelen haar niet meer bracht wat ze zocht: "Het acteren op zichzelf lijnt niet meer op met de persoon die ik van binnen voel en het is tijd voor een andere wind. De entertainment industrie is verzadigd met dezelfde mensen en er is weinig ruimte voor vernieuwing en inclusiviteit. Dat ben ik zat."
Daarom is ze een andere weg voor zichzelf ingeslagen: ze studeert edelsmederij en maakt inmiddels unieke ringen en sieraden. Toch blijft ze open staan voor (korte) tv-klussen, zo geeft ze heel nuchter en eerlijk toe: "Laten we eerlijk wezen: een student verdient niks. En de hypotheek moet worden betaald, he?"
Videoland en HBO MAX samen in een abonnement
11:50De streamingtip van de week: BASTA op Videoland
11:41Pierre van Hooijdonk stopt als vaste analist bij NOS Sport
11:17Zorg uit Handen maakt comeback op televisie: dit is de startdatum
11:14Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken