TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van de reclames voor de PLUS-supermarkt tot rollen in series als Familie Kruys, Komt een man bij de dokter en Dit zijn wij: Esmée van Kampen verdiende jarenlang de kost als veelzijdig actrice die zowel comedy als drama kan spelen.
Inmiddels is ze al zeker twee jaar alleen nog als zichzelf te zien op televisie. Van Kampen dook op in Ranking the stars en zorgde voor opschudding in De verraders. Maar met acteren is ze gestopt. Esmée is een nieuwe weg ingeslagen, zo verklaarde ze via social media.
Van Kampen kwam tot de conclusie dat spelen haar niet meer bracht wat ze zocht: "Het acteren op zichzelf lijnt niet meer op met de persoon die ik van binnen voel en het is tijd voor een andere wind. De entertainment industrie is verzadigd met dezelfde mensen en er is weinig ruimte voor vernieuwing en inclusiviteit. Dat ben ik zat."
Daarom is ze een andere weg voor zichzelf ingeslagen: ze studeert edelsmederij en maakt inmiddels unieke ringen en sieraden. Toch blijft ze open staan voor (korte) tv-klussen, zo geeft ze heel nuchter en eerlijk toe: "Laten we eerlijk wezen: een student verdient niks. En de hypotheek moet worden betaald, he?"
André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden