TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De presentator deed die onthulling in Vandaag Inside, waar hij als tafelgast aanwezig was. Wilfred Genee vroeg aan Eus waarom hij Renze altijd 'Renzo' noemt en toen volgde er een anekdote.
Volgens Eus was er een personeelsfeestje bij RTL voor alle medewerkers van de diverse talkshows. Op een zeker moment was er als verrassing een act: er werd een grote doos in de ruimte geplaatst en daar kwam toen een goochelaar uit, die toen het volgende zei (volgens Eus): "dames en heren, wat leuk dat ik hier mag zijn. Het is altijd een feest om bij jullie te gast te zijn! Bij Eva, bij Humberto, bij Beau en bij ehhhhhh Renzoooo!
Het gebeurt overigens regelmatig dat Renze bij VI negatief wordt besproken. De mannen aan tafel zijn niet bepaald onder de indruk van de interviewkwaliteiten van Klamer. Hij zou niet kritisch genoeg zijn. Renze reageerde daar weer op door te poneren dat Johan Derksen nogal in de reet kruipt van John de Mol.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers