TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De Sonja Barend Award werd vanavond door Sonja Barend uitgereikt in talkshow Khalid & Sophie. Het prijswinnende interview over de mondkapjesdeal vond vorig jaar september plaats.
Jinek interviewde Camille van Gestel, die compagnon was van Sywert van Lienden. De presentatrice pakte van Gestel hard aan, omdat hij samen met zijn zakenpartner miljoenen in eigen zak heeft gestoken.
Het is niet de eerste keer dat Eva de prijs gewonnen heeft, dat deed ze ook in 2018. ''Deze tweede keer is het nog mooier. De eerste keer was heel mooi. Ik heb het als een hele mooie aanmoediging gezien'', zegt Jinek in talkshow Khalid & Sophie. ''En dat ik het nu voor de tweede keer krijg is nog bijzonderder. Ik ben mega-vereerd."
De vakjury is razend enthousiast over haar aanpak in het interview. ''Dit interview toont Eva Jinek op haar best. De opbouw was uit het boekje, ze zette hem genadeloos klem en de opmerking 'je bent niet verplicht om een hufter te zijn' maakte het af'', concludeert journaliste Angela de Jong. ''Vraag voor vraag brokkelt het al zwakke verhaal van Van Gestel af. Eva in topvorm'', oordeelt Simone Weimans van de NOS.
Met haar interview was Jinek een van de negen genomineerden voor de Sonja Barend Award. Presentator Rutger Castricum wist de tweede plaats te behalen met zijn interview met drie rechtse extremisten.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Dwars door de Pyreneeën schiet de lucht in
06:47Vanavond op TV: Hunted, MasterChef Australië, The Mothman Prophecies
11:09Lone van Roosendaal voedt de hoop op terugkeer Richard van Nooten in GTST
10:13Shownieuws-verslaggever geschrokken van 'dreigende' chauffeur Jan Smit: 'Wij moesten echt opzij springen'
09:41Beelden van koningin Máxima en prinses Alexia op ADE vliegen de wereld over