TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ik heb me helemaal suf gekeken, van Gompie en Zijn Vriendjes tot Rikkie en Slingertje. Daardoor is bij ons thuis de televisie eerder gekomen dan gepland: ik zat voortdurend bij de buren te kijken, zij hadden wel een tv. Toen ik vier was hebben mijn ouders er noodgedwongen ook een gekocht, dan was hun zoon tenminste nog eens thuis.”
“Cheers. Toen ik zelf comedyseries ging schrijven heb ik heel veel van die sitcom geleerd wat betreft geluid, cameravoering en hoe je een grap opbouwt. Cheers was niet alleen maar lol, het ging ook ergens over. En je gaat van de personages houden: Sam, Diane, Norm, noem maar op. Ik ken hele scènes uit mijn hoofd. En ik ben een keer bij de opnames geweest. Onvergetelijk.”
“Waar ik graag naar kijk is Tussen Kunst en Kitsch en aanverwante programma’s. Zo is er op de Engelse tv Flog It!. Ik vind dat soort televisie heel ontspannend en ik ben dol op oude spullen.”
Meer kijktips nodig? Bekijk dan ook het overzicht van Denice Dest.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'