TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Voor hem voelt het als een logische keuze, zo vertelt hij in het persbericht.
"Ik ken Rutger (Castricum, red) en Dominique (Weesie, red) al erg lang en merkte dat we een goede klik hebben. Toen we afgelopen jaar spraken over de ontwikkelingen bij de omroep en de programma's die PowNed tegenwoordig maakt, kwamen de gesprekken op gang over een samenwerking. Dat voelde goed aan", vertelt Filemon openhartig. "Wat mij aanspreekt is dat PowNed de steen in de vijver durft te gooien en tegen de stroom ingaat."
Ondanks dat hij BNNVARA nu achterlaat, kan hij terugkijken op prachtige tijd. Voor de omroep maakte hij namelijk al sinds 2005 programma's als Try Before You Die, Het is hier autistisch, Ik heb iemand gedood en onlangs nog Filemon en de complotten. Of hij die laatste - en zijn meest recente - show mee kan nemen naar PowNed is niet duidelijk. Mogelijk keert deze in een andere vorm terug.
PowNed ontvangt de ervaren tv-maker in ieder geval met open armen. "We zijn ontzettend blij dat Filemon met zijn journalistieke ervaring ons team gaat versteken. PowNed heeft een volwaardige omroepstatus en de organisatie groeit gestaag", vertelt zijn nieuwe collega Dominique Weesie nu. "Dit betekent dat we investeren in nieuw talent, maar ook in ervaren programmamakers als Filemon. Zijn journalistieke stijl sluit perfect aan bij ons."
Filemon en PowNed werken nu aan een aantal verschillende ideeën waarvan het de bedoeling is dat het eerste programma begin 2023 op televisie komt.
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom