TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Veel is er alleen nog niet bekend over het programma.
Lees ook: Frans Bauer geeft duidelijkheid over terugkeer De Bauers: ‘Veel aanbiedingen’
Wat wel duidelijk is, is dat Frans Bauer zich voor dit nieuwe programma - dat Frans Bauer - Een Leven zonder Letters gaat heten - gaat inzetten voor een goed doel. De zanger en presentator loopt namelijk mee met twaalf mensen die laaggeletterd zijn. Hij hoopt zo te ontdekken met welke moeilijkheden ze in het dagelijkse leven moeten dealen en probeert ze te helpen om het vertrouwen in zichzelf terug te vinden.
Voor de fans van de zanger is het goed nieuws. Helemaal omdat er nog altijd geen duidelijkheid is over een (eventuele) terugkeer van De Bauers. "Er is wel heel wat veranderd thuis. De kinderen zijn groot en er zijn er zelfs twee bijgekomen", zo vertelde hij onlangs nog openhartig bij Renze. "Maar de Bauers is niet alleen Frans Bauer. Dat is mijn hele gezin en iedereen moet daar zijn veto over uitspreken." En net daar zit het 'probleem': Frans' jongste zoon Lucas moet er niet aan denken.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival
22:32Kijkers enthousiast over Songfestival-commentaar Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte
15:09Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Slimste Mens start
14:20De makelaars van de Nederlandse Million Dollar Listing zijn bekend