TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Kefah Allush heeft weer heel wat openhartige en emotionele gesprekken achter de rug, want de opnames van het nieuwe seizoen van De Kist zitten erop.
De gasten zijn daardoor ook bekend.
In het tv-programma gaat Kefah in gesprek met verschillende bekende gezichten over afscheid en rouw, maar ook over het leven en het hiernamaals. "Het waren zes zeer verschillende mensen die ik aan de kist heb gesproken. Alle zes waren het ook zeer boeiende ontmoetingen. Ik verheug me erop om dit met Nederland te delen", aldus de presentator.
De gasten die in de nieuwe reeks met Kefah in gesprek gaan zijn Leo Blokhuis, Natasja Froger, Janine Abbring, Dennis Schouten, Nazmiye Oral en Fred van Leer.
De Kist is vanaf 1 september 2024 elke zondag om 23:50 uur te zien bij de EO op NPO 2.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4