TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Glenda Batta, zoals Glennis Grace eigenlijk heet, moest vorige week voor de rechter verschijnen vanwege een vechtpartij in een supermarkt van Jumbo in Amsterdam.
In het programma HLF8 maakt presentatrice Hélène Hendriks, na een item over de Jumbo reclame die van de buis is gehaald, het bruggetje. "Ik zit even na te denken, over Jumbo gesproken… Natuurlijk, Glennis, onlosmakelijk verbonden. Heb je haar nog gesproken?" Rombley heeft meteen haar antwoord klaar. "Nee, nee", antwoordt ze. "Nee, ik heb haar niet gesproken. Ik vind het gewoon allemaal heel erg, maar nee." En daar laat de zangeres het bij. In de zomer van dit jaar omschreef ze in Jinek nog dat Grace een vriendin is 'die je niet zomaar laat vallen'.
Vorige week hoorde Grace 200 uur werkstraf en één maand voorwaardelijke celstraf tegen zich eisen na de rellen bij de Jumbo. De uitspraak in deze zaak is op 9 november.
Rombley en Grace zijn al lang bekenden van elkaar. Samen met Berget Lewis en Candy Dulfer vormen ze de formatie Ladies of Soul die concert na concert in Ziggo Dome gaven. De reeks met concerten werd dit jaar geannuleerd vanwege de negatieve publiciteit rondom Glennis Grace. De toekomst van de damesformatie is dan ook nog onbekend.
Edsilia Rombley is vanaf zaterdag 5 november te zien als presentatrice van Liedje op het Eerste Gezicht om 20.00 uur te zien op SBS6.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4