TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Glenda Batta, zoals Glennis Grace eigenlijk heet, moest vorige week voor de rechter verschijnen vanwege een vechtpartij in een supermarkt van Jumbo in Amsterdam.
In het programma HLF8 maakt presentatrice Hélène Hendriks, na een item over de Jumbo reclame die van de buis is gehaald, het bruggetje. "Ik zit even na te denken, over Jumbo gesproken… Natuurlijk, Glennis, onlosmakelijk verbonden. Heb je haar nog gesproken?" Rombley heeft meteen haar antwoord klaar. "Nee, nee", antwoordt ze. "Nee, ik heb haar niet gesproken. Ik vind het gewoon allemaal heel erg, maar nee." En daar laat de zangeres het bij. In de zomer van dit jaar omschreef ze in Jinek nog dat Grace een vriendin is 'die je niet zomaar laat vallen'.
Vorige week hoorde Grace 200 uur werkstraf en één maand voorwaardelijke celstraf tegen zich eisen na de rellen bij de Jumbo. De uitspraak in deze zaak is op 9 november.
Rombley en Grace zijn al lang bekenden van elkaar. Samen met Berget Lewis en Candy Dulfer vormen ze de formatie Ladies of Soul die concert na concert in Ziggo Dome gaven. De reeks met concerten werd dit jaar geannuleerd vanwege de negatieve publiciteit rondom Glennis Grace. De toekomst van de damesformatie is dan ook nog onbekend.
Edsilia Rombley is vanaf zaterdag 5 november te zien als presentatrice van Liedje op het Eerste Gezicht om 20.00 uur te zien op SBS6.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis