TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgens AT5 kwam Glennis Grace zaterdagavond een Jumbo in de Jordaan in Amsterdam binnenlopen om verhaal te halen over een voorval dat eerder die dag had plaatsgevonden tussen een medewerker en haar zoon. Deze Anthony (15) was de Jumbo uitgezet omdat hij een sigaret opstak in de winkel. Blijkbaar normaal gedrag volgens Glennis.
Een ooggetuige zegt: "Ik zag Glennis Grace binnenkomen met een groep mensen. Het zag eruit als haar persoonlijke knokploeg. Zij stond erbij om het op te hitsen."
En die persoonlijke klokploeg hield huis. "Ik zag een man op een medewerker zitten. Ze hebben hem op de grond gelegd en in zijn gezicht geslagen. Het zijn allemaal nog hele jonge medewerkers. Ik vind het vreselijk laf." Volgens een andere getuige eindigde het voorval met meerdere gewonden.
De politie heeft aan RTL Boulevard laten weten dat de aangehouden mensen een vrouw van 43 jaar, een jongen van 15 jaar en een man van 27 jaar zijn. Of Glennis, die al niet bekend stond om haar beschaafde omgangsvormen, nog steeds vastzit, is niet bekend.
Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland
20:42Eindelijk antwoord: zo loopt het dus af met Wolfs in Flikken Maastricht