TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgens AT5 kwam Glennis Grace zaterdagavond een Jumbo in de Jordaan in Amsterdam binnenlopen om verhaal te halen over een voorval dat eerder die dag had plaatsgevonden tussen een medewerker en haar zoon. Deze Anthony (15) was de Jumbo uitgezet omdat hij een sigaret opstak in de winkel. Blijkbaar normaal gedrag volgens Glennis.
Een ooggetuige zegt: "Ik zag Glennis Grace binnenkomen met een groep mensen. Het zag eruit als haar persoonlijke knokploeg. Zij stond erbij om het op te hitsen."
En die persoonlijke klokploeg hield huis. "Ik zag een man op een medewerker zitten. Ze hebben hem op de grond gelegd en in zijn gezicht geslagen. Het zijn allemaal nog hele jonge medewerkers. Ik vind het vreselijk laf." Volgens een andere getuige eindigde het voorval met meerdere gewonden.
De politie heeft aan RTL Boulevard laten weten dat de aangehouden mensen een vrouw van 43 jaar, een jongen van 15 jaar en een man van 27 jaar zijn. Of Glennis, die al niet bekend stond om haar beschaafde omgangsvormen, nog steeds vastzit, is niet bekend.
Johnny de Mol doet onsmakelijke ontboezeming: 'Dronk ochtendurine van vriendin'
06:47Vanavond op TV: The connection, NCIS, Soul
19:05Carrie op Vrijdag mag toch door
18:15Het MAX Orkest krijgt een tweede seizoen
16:08Deze bekende Nederlander duikt vanavond op in Ik Vertrek