Sterren
Gordon ‘bijna dood’ na stoppen met insuline spuiten
Esther Hut
  ·  
Ook geeft Gordon een update hoe hij er verder voorstaat met het afvallen.
Moeilijke maand
“Even een update…afgelopen maand was een moeilijke. Rugblessure en een enorme terugval qua diabetes. Lekker naïef om te denken ‘als je zoveel afvalt dan is je diabetes weg’, niet dus,” schrijft de zanger bij een foto waarop zijn torso te zien is.
Gordon dacht dat zijn diabetes minder zou zijn nu hij al zoveel kilo’s kwijt is, maar niets was minder waar. “Enorm geschrokken en dus gelijk weer in een strak schema met spuiten en eten. Wat dus betekent dat je weer aankomt door de insuline en dat is frustrerend.”
'Voel me super goed'
Al vanaf het begin houdt de zanger zijn volgers op de hoogte van zijn ups en downs in het afvalproces. Nu laat hij weten dat hij al bijna 25 kilo lichter is en zich “super goed” voelt. Om af te vallen volgt Gordon een carnivoordieet en combineert dat met groente en fruit. “Ik eet zo min mogelijk koolhydraten maar ik heb ze ook nodig om m’n bloedsuiker te stabiliseren. Ingewikkeld allemaal, maar dat is diabetes, een sluipmoordenaar.”
Zijn vele volgers leven in ieder geval mee hem mee en zijn vooral erg trots op het resultaat dat hij nu al heeft gehaald is in de reacties te lezen.
Dit bericht op Instagram bekijken
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 13:18De La Casa de Papel spin-off Berlin in december op Netflix
13:04Zangeres Karsu raakt Eva Jinek met ontroerend verhaal over haar familie in Turkije
12:14Podcast #15: Les Combattantes, Bullet Train, Pamela Anderson en Gunther's Millions
10:50Claudia de Breij zegt theatertour af
10:06André van Duin vertelt volgende week meer over chantagezaak