TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gordon ziet het als een heftige beslissing, maar de presentator is zodanig bij zijn positieven dat hij weet dat het nodig is. "Ik weet dat ik er sterker uit ga komen zonder de behoefte die slechte dingen nog te doen. Ik heb nog een lange weg te gaan, maar ik zal dit overwinnen en hiermee hopelijk een voorbeeld en inspiratie zijn voor velen", aldus de presentator.
Voor welke verslaving Gordon zichzelf heeft laten opnemen, laat de entertainer in het midden. In het verleden gebruikte de presentator vaker cocaïne. Dat gaf hij ruiterlijk toe in zijn biografie. Ook nu wendde hij zich tot bepaalde middelen "om de pijn te verzachten".
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint