TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
John en Kees de Bever hebben hun vakantie abrupt moeten afbreken, want hun hondje Bentley is onverwacht overleden.
Het duo deelt het verdrietige nieuws op Instagram.
Fans van De Bevers zullen Bentley ongetwijfeld kennen, want het beestje was veel te zien in de realityserie, maar John en Kees hebben dit weekend helaas abrupt afscheid van hem moeten nemen.
“Benny, Benjamin. Lieve Bentley. Wat heb jij ons leven verrijkt. We hebben ruim 12,5 jaar jouw liefde mogen ontvangen. Bedankt ‘vriend voor het leven’,” staat in de post op Instagram.
John en Kees waren op vakantie in Turkije, maar konden net op tijd naar huis om afscheid te nemen. “Vannacht teruggevlogen vanuit Turkije. En we waren op tijd. Nu is het op. Er is geen ‘Ouwe Ben’ meer. De baasjes houden van jou!”
Bentley onderging eerder dit jaar al een spoedoperatie omdat hij een vorm van huidkanker bleek te hebben. Die operatie is toen goed verlopen volgens de Bevers.
Partnerbijdrage
De opnames van de nieuwe Baantjer gaan nu echt bijna van start
12:52Je kunt je nu opgeven voor een nieuw seizoen van ADAM zoekt EVA
11:32Ilse DeLange: 'Wanneer The Voice Kids op tv te zien is?'
11:30Docu-serie van Koen Pieter van Dijk krijgt een vervolg
10:08Videoland deelt eerste beelden en startdatum van dramaserie BASTA