TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eindelijk goed nieuws voor Hans Kazàn. Na een lange tijd ziek te zijn geweest is hij er weer helemaal bovenop en gaat zelfs weer aan het werk.
Zijn vrouw Wendy laat aan ANP weten dat Hans zich “uitstekend voelt en inmiddels weer een week gezond en gelukkig thuis is.” Nu het zo goed gaat kan Hans zijn werk ook weer oppakken en daarom vliegt hij eind mei naar Nederland om twee weken lang optredens en lezingen voor bedrijven te verzorgen.
Begin maart werd Hans opgenomen in een Spaans ziekenhuis, omdat hij ernstige maagklachten had. Er kon toen in de eerste twee weken geen diagnose worden gesteld, waardoor hij in grote onzekerheid leefde. Uiteindelijk bleek het overtollig maagzuur te zijn en mocht hij weer naar huis. Kort daarna werd hij toch weer opgenomen. Dat kwam door een combinatie van verkeerde medicatie en een tekort aan calcium en magnesium in zijn lichaam.
Gelukkig gaat alles nu weer goed Wendy laat weten dat Hans "honderden meelevende mails" heeft gehad van mensen die hem beterschap wensten. "Hans wil graag iedereen bedanken die hem via mail en de sociale media hartverwarmende berichten heeft gestuurd,” aldus Wendy.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'