TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Hélène Hendriks gaat binnenkort beginnen met de opnames van talentenjacht The Winner Takes it All. Het programma was in 2014 al op televisie te zien, maar keert jaren later weer terug op de buis. Dit keer met Hélène Hendriks als presentatrice.
In een interview met Shownieuws vertelt Hélène meer over het format van het programma. ''Er komt een hele grote LED-vloer, waar veertig zangers op komen te staan met een eigen genre. Dat kan echt van alles zijn, dat kan van opera tot hiphop zijn. Uiteindelijk gaan ze elkaar wegspelen, wegzingen.''
We kennen Hélène natuurlijk vooral als presentatrice van Ziggo Sport en SBS-talkshows De Oranjezomer en De Oranjezondag. Een talentenjacht presenteren is nieuw voor haar.
''We gaan kijken of mij dat ook een beetje ligt. Ik heb er in ieder geval heel erg veel zin in. Ik heb dit nog nooit gedaan, dus het is voor mij ook hartstikke nieuw. Ik ga gewoon kijken hoe dat allemaal in z'n gang gaat."
Het is nog niet bekend wanneer The Winner Takes It All op televisie verschijnt. Waylon zit in de jury van de talentenjacht.
Hendriks vertelt in hetzelfde interview met Shownieuws ook meer over haar voorbereidingen voor De Gouden Televizier-Ring. Hélène is, samen met Martijn Krabbé en Wilfred Genee, genomineerd voor de prijs Televizier-Ring Presentator 2025. De uitreiking vindt plaatst op donderdag 16 oktober tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala.
Bekijk het volledige interview met Hélène Hendriks hieronder.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?