TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tot groot genoegen van de volgers van Henry en Jelka.
De eerste gelukkige, of het eerste slachtoffer, is Sarath die getrouwd is met Malou. Eerst wordt zijn stem even geanalyseerd door Henry en Jelka en daarna doet Henry een poging. "Hij praat naar binnen", analyseert Jelka. "Hij ademt in en omhoog." Om nog wel even duidelijk te maken hoe de vork in de steel steekt: "We vinden hem heel lief", zegt Jelka om even duidelijk te maken dat ze hem niet voor paal willen zetten. "Sarath zeker", vult Henry overtuigend aan.
In de zomer van 2023 ging Henry al voor een imitatie van Jan die bij Marian op bezoek was in B&B Vol Liefde. "Dit is gewoon eng, hij is het gewoon", "ik zou wel een B&B aftertalk willen en dat jullie dat dan presenteren", reageerden mensen toen al onder de post.
Dit bericht op Instagram bekijken
Partnerbijdrage
Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'