TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het Songfestival-avontuur is hem niet bepaald in de koude kleren gaan zitten.
Op Instagram vertelt hij openhartig hoe hij tot deze keuze is gekomen. "Na alles van de afgelopen maanden is mijn batterij leeg", laat Dion weten. "Ik had enorm veel zin om direct weer de studio in te duiken en deze zomer diverse festivals met mijn band af te gaan, maar ik kan er niet omheen dat ik moet herstellen."
Zelf baalt hij daar enorm van. "Ik vind het onwijs jammer, maar gezondheid staat op één en daarom is de agenda leegmaken nu de beste beslissing. Dank voor de waanzinnige support van de afgelopen paar maanden."
Overigens is het niet heel verwonderlijk dat hij nu aan de rem moet trekken. De afgelopen maanden kwam er op zowel hem als Mia Nicolai heel wat af. Ze veranderde in korte tijd van toch vrijwel onbekende zangers naar onze inzending voor het Eurovisie Songfestival die het regelmatig moesten ontgelden. De druk waar ze de afgelopen maanden onder stonden, was dan ook behoorlijk hoog.
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week