TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het Songfestival-avontuur is hem niet bepaald in de koude kleren gaan zitten.
Op Instagram vertelt hij openhartig hoe hij tot deze keuze is gekomen. "Na alles van de afgelopen maanden is mijn batterij leeg", laat Dion weten. "Ik had enorm veel zin om direct weer de studio in te duiken en deze zomer diverse festivals met mijn band af te gaan, maar ik kan er niet omheen dat ik moet herstellen."
Zelf baalt hij daar enorm van. "Ik vind het onwijs jammer, maar gezondheid staat op één en daarom is de agenda leegmaken nu de beste beslissing. Dank voor de waanzinnige support van de afgelopen paar maanden."
Overigens is het niet heel verwonderlijk dat hij nu aan de rem moet trekken. De afgelopen maanden kwam er op zowel hem als Mia Nicolai heel wat af. Ze veranderde in korte tijd van toch vrijwel onbekende zangers naar onze inzending voor het Eurovisie Songfestival die het regelmatig moesten ontgelden. De druk waar ze de afgelopen maanden onder stonden, was dan ook behoorlijk hoog.
Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage
23:09Realityserie Yolanthe Cabau krijgt tweede seizoen: 'Ook minder leuke dingen worden gefilmd'