TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Shownieuws maakte de presentatiewissel bekend.
De Mol liet na de dinsdageditie van HLF8 weten tijdelijk een stapje terug te doen. Naast het strafrechtelijk onderzoek naar de vermeende mishandeling van zijn ex Shima Kaes blijkt er een tweede aanklacht tegen de presentator te zijn ingediend. De Mol zou enkele jaren geleden een jonge vrouw gedrogeerd en misbruikt hebben in een hotel. Johnny ontkent ook deze aanklacht.
Toch neemt hij tijdelijk plaats op de spreekwoordelijke reservebank omdat het in deze situatie niet mogelijk is de 'vrolijke en boeiende' show te maken die hij en z'n redactie voor ogen hebben. Terwijl De Mol zich voorbereidt op zijn verdediging is vaste invaller Hélène Hendriks opgetrommeld.
Hendriks was de afgelopen maanden al geregeld te vinden aan het hoofd van de HLF8-talkshowtafel. De Mol kampte de laatste tijd met griep, een coronabesmetting én hij ging rond de Pasen met zijn gezin er even tussenuit. Het is nog niet bekend of de presentatrice het hele seizoen voor haar rekening neemt.
De laatste HLF8 van dit seizoen is gepland op vrijdag 27 mei. Het is, zeker gezien de gebrekkige kijkcijfers, nog onduidelijk of er een vervolg komt. Producent Jeroen Pauw laat echter aan Superguide weten dat hij vanuit Talpa nog geen signalen heeft opgevangen dat het praatprogramma gaat stoppen.
B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder
08:15De TV van gisteren: drukke Peter in Zomergasten en weinig kijkers voor Patty Brard