TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Shownieuws maakte de presentatiewissel bekend.
De Mol liet na de dinsdageditie van HLF8 weten tijdelijk een stapje terug te doen. Naast het strafrechtelijk onderzoek naar de vermeende mishandeling van zijn ex Shima Kaes blijkt er een tweede aanklacht tegen de presentator te zijn ingediend. De Mol zou enkele jaren geleden een jonge vrouw gedrogeerd en misbruikt hebben in een hotel. Johnny ontkent ook deze aanklacht.
Toch neemt hij tijdelijk plaats op de spreekwoordelijke reservebank omdat het in deze situatie niet mogelijk is de 'vrolijke en boeiende' show te maken die hij en z'n redactie voor ogen hebben. Terwijl De Mol zich voorbereidt op zijn verdediging is vaste invaller Hélène Hendriks opgetrommeld.
Hendriks was de afgelopen maanden al geregeld te vinden aan het hoofd van de HLF8-talkshowtafel. De Mol kampte de laatste tijd met griep, een coronabesmetting én hij ging rond de Pasen met zijn gezin er even tussenuit. Het is nog niet bekend of de presentatrice het hele seizoen voor haar rekening neemt.
De laatste HLF8 van dit seizoen is gepland op vrijdag 27 mei. Het is, zeker gezien de gebrekkige kijkcijfers, nog onduidelijk of er een vervolg komt. Producent Jeroen Pauw laat echter aan Superguide weten dat hij vanuit Talpa nog geen signalen heeft opgevangen dat het praatprogramma gaat stoppen.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned
20:35Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren