TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Na vijf jaar lief en leed met elkaar gedeeld te hebben valt het doek voor het lifestyleprogramma van Froukje de Both, Hugo Kennis en Tom Groot. Ze namen in stijl afscheid van het programma én de kijker.
De makers hielden vast aan het format: op vrijdagen staat in de keuken de borrelplank centraal en dat was voor de laatste niet anders. Om een symbolisch gebaar te maken besloot Hugo Kennis wat het menu betreft terug te gaan naar het begin. In de allereerste aflevering maakte hij de pizza bella vita, oftewel, de 'pizza lekker leven'. Die kwam opnieuw uit de oven waarmee de cirkel (en de pizza) rond was. De emotie vloog hem daarbij naar de keel.
Froukje de Both stond klaar hem op te vangen. Samen met tuinman Tom Groot namen ze afscheid van de vele trouwe kijkers. Het programma stopt namelijk niet vanwege een gebrek aan belangstelling bij zowel hosts als kijkers. RTL Nederland besloot eerder dit jaar vooral in te zetten op programmering in de avonduren waardoor de middagshow moest wijken.
De Both nam waardig als ze is afscheid: "Ik wil jullie bedanken voor al die jaren heerlijke gerechten, tuinen en plantentips en voor het gezellige samenzijn. Ook de kijker en ons fantastische team wil ik bedanken. Zonder hen hadden we dit programma nooit kunnen maken", zei De Both. "Het spijt ons, maar dit is de laatste", besloot Kennis.
De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Johnny de Mol als presentator van De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Het geheim van de meester, Op safari, Lethal Weapon 4
22:05B&B Vol Exits: een dood paard bij Caroline en een functioneringsgesprek bij Fred
19:25Musicalfans opgelet: Stars on Stage keert terug en zoekt publiek
16:59Marijn Kuipers vertelt over aanzoek van Dave Roelvink dat bijna de mist in ging