TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Chef-kok Hugo Kennis keert terug bij kookzender 24Kitchen met een gloednieuw programma. In het programma, genaamd Hugo Maakt Kennis, onderzoekt Hugo het Franse leven.
Het nieuwe kookprogramma van Hugo Kennis bestaat uit acht afleveringen. In deze afleveringen reist Hugo naar bekende Franse plaatsen, zoals Parijs en Lyon. Ook brengt hij een bezoekje aan locaties die minder bekend zijn, zoals het Juragebergte en Bourgogne.
Kennis gaat voor het programma op zoek naar lokale gewoontes, eten en drinken. Hij proeft tijdens zijn reis unieke streekproducten, maar gaat ook zelf aan het werk als chef-kok.
Hugo Kennis maakte zijn debuut bij 24Kitchen in 2014. Toen presenteerde hij het programma Smaakpupillen, waarin hij met kinderen ging koken zodat zij thuis minimaal één avond in de week de keuken van hun ouders konden overnemen.
De laatste jaren is Kennis vooral bij RTL te zien. Zo is hij onder meer de vaste kok in het lifestyleprogramma Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven. Ook maakte hij zijn opwachting in programma's als Expeditie Robinson en Race Across the World.
De eerste aflevering van Hugo Maakt Kennis is op 7 september te zien bij 24Kitchen.
Dit programma vervangt Urk! op SBS6
10:05Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro
09:10Marco Borsato terug op tv: 'Hierom zei ik ja tegen dit aanbod'