TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Chef-kok Hugo Kennis keert terug bij kookzender 24Kitchen met een gloednieuw programma. In het programma, genaamd Hugo Maakt Kennis, onderzoekt Hugo het Franse leven.
Het nieuwe kookprogramma van Hugo Kennis bestaat uit acht afleveringen. In deze afleveringen reist Hugo naar bekende Franse plaatsen, zoals Parijs en Lyon. Ook brengt hij een bezoekje aan locaties die minder bekend zijn, zoals het Juragebergte en Bourgogne.
Kennis gaat voor het programma op zoek naar lokale gewoontes, eten en drinken. Hij proeft tijdens zijn reis unieke streekproducten, maar gaat ook zelf aan het werk als chef-kok.
Hugo Kennis maakte zijn debuut bij 24Kitchen in 2014. Toen presenteerde hij het programma Smaakpupillen, waarin hij met kinderen ging koken zodat zij thuis minimaal één avond in de week de keuken van hun ouders konden overnemen.
De laatste jaren is Kennis vooral bij RTL te zien. Zo is hij onder meer de vaste kok in het lifestyleprogramma Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven. Ook maakte hij zijn opwachting in programma's als Expeditie Robinson en Race Across the World.
De eerste aflevering van Hugo Maakt Kennis is op 7 september te zien bij 24Kitchen.
Het sprintweekend op het Circuit of the Americas brengt de Formule 1-actie in een compact jasje tijdens de GP van de Verenigde Staten: slechts één vrije training, gevolgd door sprintkwalificatie op vrijdag, de sprintrace en reguliere kwalificatie op zaterdag, en de grote race op zondagavond. Daarnaast staat er veel op het spel voor de coureurs in Austin.
De TV van gisteren: Slimste Mens scoort, kijkcijferrecord voor Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Alle remmen los!, Charlotte's Web
18:52Krijgen Petra en Lieske uit B&B Vol Liefde een eigen tv-programma?
16:28Gerard Joling zou vervanger van René van der Gijp willen zijn in VI, maar: 'Ligt heel gevoelig'
16:25Zo stond Martijn Krabbé de pers te woord op de blauwe loper van het Gouden Televizier-Ring Gala