TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een emotionele Instagrampost staat Grives stil bij wat haar de afgelopen week is overkomen toen ze voor het eerst na haar gevangenisstraf op televisie verscheen.
Aan tafel bij Jinek gaf Grives toe dat ze drugs gebruikte en dealde omdat ze mentaal door een inktzwarte periode ging. Het kon haar allemaal niets meer schelen, of zoals ze zelf zei: "Ik wilde gewoon kapot". Veel mensen bleken zich te herkennen in de depressieve en destructieve gevoelens die ze omschreef.
Wel wil Imanuelle benadrukken dat ze zich onder geen beding een held voelt omdat ze in het openbaar excuses gemaakt heeft voor haar misdaden: "Ik vind het lief dat ik zoveel steun en respect heb ontvangen vanuit allerlei hoeken. Een held ben ik niet voor het aanbieden van mijn excuses. Verder was mijn emotionele staat geen excuus!"
Ook accepteert ze dat ze door haar daden mogelijk voor altijd als drugsdealer te boek zal staan in de ogen van sommigen. Dat label draagt ze gelaten, maar ze hamert er wel op dat ze hoe dan ook nooit meer drugs zal verkopen, hoe erg ze er ook doorheen zit.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?