TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een emotionele Instagrampost staat Grives stil bij wat haar de afgelopen week is overkomen toen ze voor het eerst na haar gevangenisstraf op televisie verscheen.
Aan tafel bij Jinek gaf Grives toe dat ze drugs gebruikte en dealde omdat ze mentaal door een inktzwarte periode ging. Het kon haar allemaal niets meer schelen, of zoals ze zelf zei: "Ik wilde gewoon kapot". Veel mensen bleken zich te herkennen in de depressieve en destructieve gevoelens die ze omschreef.
Wel wil Imanuelle benadrukken dat ze zich onder geen beding een held voelt omdat ze in het openbaar excuses gemaakt heeft voor haar misdaden: "Ik vind het lief dat ik zoveel steun en respect heb ontvangen vanuit allerlei hoeken. Een held ben ik niet voor het aanbieden van mijn excuses. Verder was mijn emotionele staat geen excuus!"
Ook accepteert ze dat ze door haar daden mogelijk voor altijd als drugsdealer te boek zal staan in de ogen van sommigen. Dat label draagt ze gelaten, maar ze hamert er wel op dat ze hoe dan ook nooit meer drugs zal verkopen, hoe erg ze er ook doorheen zit.
Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven
08:26De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Murder on the Orient Express