TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zaak van drugshandel verdachte Imanuelle Grives wordt aanstaande donderdag pro forma behandeld in de rechtbank van Antwerpen. Volgens haar advocaat John Maes zal Imanuelle daar niet zelf aanwezig zijn. Wel zal actrice proberen om haar Amerikaanse vriendinnen vrij te pleiten. "De vriendinnen hebben er volgens haar niks mee te maken, dat kan ik bevestigen", dat zegt Maes woensdag in het AD. Een van de advocaten van de vriendinnen gaf eerder al aan dat zijn cliënte niets met de zaak te maken heeft.
Imanuelle wordt sinds 21 juli verdacht van handel in drugs op het Belgische festival Tomorrowland. De 34-jarige werd in de kraag gevat omdat ze een flinke hoeveelheid drugs bij zich bleek te hebben. Het ging om zeker honderd xtc-pillen, 20 gram cocaïne en zo'n 10 gram ketamine, MDMA en amfetamine. In haar gehuurde appartement werd vervolgens nog meer drugs gevonden.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers