Sterren
Jan Slagter pleit voor tv-comeback Matthijs van Nieuwkerk
Jef Willemsen
  ·  
Slagter liet zich bij RTL Boulevard al ontvallen dat hij contact onderhoudt met Matthijs van Nieuwkerk. Het BNNVARA-icoon raakte eind 2022 in opspraak na publicaties in De Volkskrant over zijn vermeend wangedrag achter de schermen. bij DWDD.
NPO blokkeert
Slagter zou Matthijs graag interviewen bij MAX en ook Van Nieuwkerk zelf is bereid openheid van zaken te geven. Struikelblok voor nu is de NPO. De zendergroep wil pas toestemming verlenen nadat het algemene onderzoek naar misstanden bij de publieke omroep is afgerond. De verwachting is dat de commissie nog voor het eind van de zomer met conclusies en aanbevelingen komt.
Geen omroep
Als het aan Jan Slagter ligt is het voorgestelde interview met Matthijs de eerste stap om hem weer mee te laten draaien op de Nederlandse televisie. Voorlopig is Van Nieuwkerk aan geen enkele omroep verbonden, eind november legde hij al zijn werkzaamheden neer en vertrok hij bij broodheer BNNVARA.
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 12:40Weekoverzicht: deze voetbalwedstrijden zie je gratis op ESPN 1
12:11Het Huis Anubis-fans opgelet: Cast na vijftien jaar weer samen
12:04Dit programma komt in plaats van Postcode Loterij Miljoenenjacht
10:58Pip Pellens bevallen van een dochter
10:40Podcast #42: KANE - A Story Recorded (Videoland), Gen V (Prime Video), Roald Dahl-week (Netflix) & Reptile (Netflix)
De nieuwste reviews
Meer reviews 21 sepVervolg André Hazes documentaire vanaf november op Videoland
21 sepNederlanders kijken minder naar Netflix nu accounts delen geld kost
13 sepPodcast #40: Liebes Kind (Netflix), Cocaine Bear (SkyShowtime), Jury Duty (Prime Video) & Only Murders in the Building (Disney+)