TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
NET5 heeft bekendgemaakt een andere koers te willen varen en van het 'vrouwenimago' af te willen. Daardoor komt de zender met een aantal compleet nieuwe programma's. Een van de nieuwe toevoegingen is Muscles & Brains, het programma dat Jan Versteegh gaat presenteren.
In dit fysieke realityspel nemen zes teams, elk team bestaande uit iemand met een goed stel hersenen en een sterk persoon, het in verschillende opdrachten in de Dominicaanse Republiek tegen elkaar op. Het programma is een beetje vergelijkbaar met Squid Game.
Het nieuwe programma met presentator Jan Versteegh staat gepland voor komend najaar. De officiële startdatum van Muscles & Brains is nog niet bekend.
Muscles & Brains is niet de enige nieuwe show die op NET5 verschijnt. Ook komt er een psychologisch realityspel van de makers van Wie is de Mol? en De Verraders, genaamd Road of Seduction. Daarnaast kunnen kijkers een vervolg verwachten van Million Dollar Island, namelijk Million Dollar Desert. NET5 zendt dit najaar ook het klusprogramma 5 jaar gratis met René en Natasja Froger uit.
En alsof dat nog niet genoeg is, kunnen kijkers zich ook verheugen op een nieuwe Nederlandse/Vlaamse dramaserie. De meeste nieuwe programma's van NET5 zullen dit najaar dagelijks op televisie te zien zijn.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
