TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgende week is het al zover: de eerste halve finales van het Eurovisie Songfestival. En Jeangu Macrooy gaat namens Nederland de punten uitdelen. Dat maakte hij bekend op zijn Instagram.
"Ik heb geweldig nieuws. Dit jaar ga ik de twaalf punten van Nederland weggeven. Zo spannend,” zegt Jeangu in een video. "Heel veel succes aan S10 en de andere kandidaten."
Vorig jaar vertegenwoordigde hij Nederland tijdens het Songfestival en eindigde toen op de 23e plek met zijn nummer Birth Of A New Age. Eigenlijk zou Duncan Laurence, die in 2019 het Eurovisie Songfestival won, vorig jaar de Nederlandse punten uitdelen. Maar hij moest zich last minute afmelden, omdat hij corona had. Romy Monteiro viel toen voor hem in.
Volgende week staat zangeres S10 met haar nummer De Diepte op het podium in Turijn en mag ze in de eerste halve finale als achtste aan de bak. Dan kunnen we ook zien of het bewegende podium gevolgen heeft gehad voor haar optreden.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?