TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Volgende week is het al zover: de eerste halve finales van het Eurovisie Songfestival. En Jeangu Macrooy gaat namens Nederland de punten uitdelen. Dat maakte hij bekend op zijn Instagram.
"Ik heb geweldig nieuws. Dit jaar ga ik de twaalf punten van Nederland weggeven. Zo spannend,” zegt Jeangu in een video. "Heel veel succes aan S10 en de andere kandidaten."
Vorig jaar vertegenwoordigde hij Nederland tijdens het Songfestival en eindigde toen op de 23e plek met zijn nummer Birth Of A New Age. Eigenlijk zou Duncan Laurence, die in 2019 het Eurovisie Songfestival won, vorig jaar de Nederlandse punten uitdelen. Maar hij moest zich last minute afmelden, omdat hij corona had. Romy Monteiro viel toen voor hem in.
Volgende week staat zangeres S10 met haar nummer De Diepte op het podium in Turijn en mag ze in de eerste halve finale als achtste aan de bak. Dan kunnen we ook zien of het bewegende podium gevolgen heeft gehad voor haar optreden.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight