TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat maakte misdaadjournalist John van Heuvel vrijdagavond bekend in RTL Boulevard.
Volgens John van den Heuvel zijn de eerste opnames voor de realityserie rond Gordon al gemaakt. De zanger en presentator werd onlangs al gespot met camera's om zich heen. In de eerste instantie wilde John van den Heuvel een nieuwe serie met Gerard Joling én Gordon maken.
''Ik ken ze allebei goed, en ik heb met allebei goed contact. Ik heb gekeken of ze met elkaar weer televisie zouden kunnen maken. Maar dat gaat niet gebeuren'', zegt Van den Heuvel daarover.
Gordon en Gerard werkten tot 2018 vaak samen voor verschillende programma's, zoals Joling & Gordon over de vloer, Geer & Goor: Effe geen cent te makken, Geer & Goor: Zoeken een hobby!
Volgens John gaf Gerard aan dat hij het te druk had voor de nieuwe plannen. Daarom is Van den Heuvel verder gaan praten met Gordon, die wel interesse had. ''Daar zijn nieuwe ideeën uitgerold.'' In RTL Boulevard vertelde John dat hij verwacht dat het programma er wel gaat komen.
Volgens Van den Heuvel heeft SBS6 interesse in de realityserie rond Gordon. Mediapersoonlijkheid Tina Nijkamp denkt zeker te weten dat het programma er komt. ''Volgens John bijna zeker, maar het is al 99% zeker. Ik vermoed op de vrijdagavond op de plek van Gillis in oktober'', schrijft Nijkamp op haar Instagram Stories.
Of de reallifesoap er definitief komt en wanneer deze precies wordt uitgezonden, is nog niet duidelijk.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'