TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat maakte misdaadjournalist John van Heuvel vrijdagavond bekend in RTL Boulevard.
Volgens John van den Heuvel zijn de eerste opnames voor de realityserie rond Gordon al gemaakt. De zanger en presentator werd onlangs al gespot met camera's om zich heen. In de eerste instantie wilde John van den Heuvel een nieuwe serie met Gerard Joling én Gordon maken.
''Ik ken ze allebei goed, en ik heb met allebei goed contact. Ik heb gekeken of ze met elkaar weer televisie zouden kunnen maken. Maar dat gaat niet gebeuren'', zegt Van den Heuvel daarover.
Gordon en Gerard werkten tot 2018 vaak samen voor verschillende programma's, zoals Joling & Gordon over de vloer, Geer & Goor: Effe geen cent te makken, Geer & Goor: Zoeken een hobby!
Volgens John gaf Gerard aan dat hij het te druk had voor de nieuwe plannen. Daarom is Van den Heuvel verder gaan praten met Gordon, die wel interesse had. ''Daar zijn nieuwe ideeën uitgerold.'' In RTL Boulevard vertelde John dat hij verwacht dat het programma er wel gaat komen.
Volgens Van den Heuvel heeft SBS6 interesse in de realityserie rond Gordon. Mediapersoonlijkheid Tina Nijkamp denkt zeker te weten dat het programma er komt. ''Volgens John bijna zeker, maar het is al 99% zeker. Ik vermoed op de vrijdagavond op de plek van Gillis in oktober'', schrijft Nijkamp op haar Instagram Stories.
Of de reallifesoap er definitief komt en wanneer deze precies wordt uitgezonden, is nog niet duidelijk.
Demi en Geert uit De Bondgenoten verrassen met groot nieuws: 'Wij zijn getrouwd!'
09:31De TV van gisteren: kijkers genieten van Theo Maassen
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'