TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat maakte misdaadjournalist John van Heuvel vrijdagavond bekend in RTL Boulevard.
Volgens John van den Heuvel zijn de eerste opnames voor de realityserie rond Gordon al gemaakt. De zanger en presentator werd onlangs al gespot met camera's om zich heen. In de eerste instantie wilde John van den Heuvel een nieuwe serie met Gerard Joling én Gordon maken.
''Ik ken ze allebei goed, en ik heb met allebei goed contact. Ik heb gekeken of ze met elkaar weer televisie zouden kunnen maken. Maar dat gaat niet gebeuren'', zegt Van den Heuvel daarover.
Gordon en Gerard werkten tot 2018 vaak samen voor verschillende programma's, zoals Joling & Gordon over de vloer, Geer & Goor: Effe geen cent te makken, Geer & Goor: Zoeken een hobby!
Volgens John gaf Gerard aan dat hij het te druk had voor de nieuwe plannen. Daarom is Van den Heuvel verder gaan praten met Gordon, die wel interesse had. ''Daar zijn nieuwe ideeën uitgerold.'' In RTL Boulevard vertelde John dat hij verwacht dat het programma er wel gaat komen.
Volgens Van den Heuvel heeft SBS6 interesse in de realityserie rond Gordon. Mediapersoonlijkheid Tina Nijkamp denkt zeker te weten dat het programma er komt. ''Volgens John bijna zeker, maar het is al 99% zeker. Ik vermoed op de vrijdagavond op de plek van Gillis in oktober'', schrijft Nijkamp op haar Instagram Stories.
Of de reallifesoap er definitief komt en wanneer deze precies wordt uitgezonden, is nog niet duidelijk.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?
15:30Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?
14:22Temptation Island krijgt nog een seizoen op Prime Video
14:00Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend