TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Johnny de Mol gaat een nieuwe uitdaging aan, want na televisie gaat hij zich nu wagen aan het presenteren van een radioprogramma. Hij kruipt achter het mengpaneel bij Radio 10.
Dat kondigde Johnny vanmorgen zelf aan bij de Radio 10 Ochtendshow.
Johnny de Mol neemt de zaterdagavond voor zijn rekening, want hij zal van 21:00 tot 00:00 uur te horen zijn met zijn eigen programma Top 4000 Classics.
"Ik heb altijd al radio willen maken. Maar bij radio heb je de vastigheid nodig die ik de afgelopen jaren niet heb gehad,” laat de presentator aan ANP weten. "Nu ik geen reisprogramma's doe komt het weer bovendrijven." Toch vindt Johnny het wel een beetje spannend. "Als televisiepresentator heb ik al heel wat kilometers gemaakt. Maar in radio zijn het mijn eerste stapjes. Dus ik ben iets meer gespannen, maar vol goede moed."
Johnny laat weten dat zijn radioprogramma een “mix wordt van iconische hits.” De presentator houdt zich niet alleen op de radio bezig met de top 4000, maar ook op tv. Hij neemt namelijk vanaf dit jaar het stokje van Gerard Ekdom over en presenteert De Top 4000 Muziekquiz op SBS6.
De Top 4000 is van 27 november tot aan kerstavond dinsdag 24 december te horen op de radio. De Top 4000 Muziekquiz is vanaf 7 december elke zaterdag om 21:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse