TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gezinsuitbreiding voor Jon Karthaus en Carolien Spoor. De actrice is afgelopen donderdag bevallen van zoon Elias Willem Frederik Karthaus.
Het is voor Carolien en Jon hun tweede zoon nadat in juni 2017 Otis ter wereld kwam. Een jaar eerder gaf het stel elkaar in Italië het jawoord.
De 32-jarige actrice is bekend van onder andere Goede Tijden, Slechte Tijden, waarin ze de rol speelde van Florien Fischer. Ook was ze te zien in de Videoland-serie Zwarte Tulp en de Nederlandse speelfilm Loft.
Op Instagram worden de kersverse ouders bedolven onder de felicitaties. Onder anderen Anouk Smulders, Tess Milne, Marly van der Velden en Victoria Koblenko feliciteren het stel met de gezinsuitbreiding.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'