TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gezinsuitbreiding voor Jon Karthaus en Carolien Spoor. De actrice is afgelopen donderdag bevallen van zoon Elias Willem Frederik Karthaus.
Het is voor Carolien en Jon hun tweede zoon nadat in juni 2017 Otis ter wereld kwam. Een jaar eerder gaf het stel elkaar in Italië het jawoord.
De 32-jarige actrice is bekend van onder andere Goede Tijden, Slechte Tijden, waarin ze de rol speelde van Florien Fischer. Ook was ze te zien in de Videoland-serie Zwarte Tulp en de Nederlandse speelfilm Loft.
Op Instagram worden de kersverse ouders bedolven onder de felicitaties. Onder anderen Anouk Smulders, Tess Milne, Marly van der Velden en Victoria Koblenko feliciteren het stel met de gezinsuitbreiding.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'