TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gezinsuitbreiding voor Jon Karthaus en Carolien Spoor. De actrice is afgelopen donderdag bevallen van zoon Elias Willem Frederik Karthaus.
Het is voor Carolien en Jon hun tweede zoon nadat in juni 2017 Otis ter wereld kwam. Een jaar eerder gaf het stel elkaar in Italië het jawoord.
De 32-jarige actrice is bekend van onder andere Goede Tijden, Slechte Tijden, waarin ze de rol speelde van Florien Fischer. Ook was ze te zien in de Videoland-serie Zwarte Tulp en de Nederlandse speelfilm Loft.
Op Instagram worden de kersverse ouders bedolven onder de felicitaties. Onder anderen Anouk Smulders, Tess Milne, Marly van der Velden en Victoria Koblenko feliciteren het stel met de gezinsuitbreiding.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier