TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het gonsden de afgelopen twee dagen al van de geruchten in medialand dat hij een hartaanval zou hebben gehad, maar die verhalen blijken een broodje aap.
Albert Verlinde legt daarom nu uit hoe het werkelijk zit. "Ik heb een voorlichter gebeld en die zei: 'Ik ken de indianenverhalen, maar Joop is gedotterd zo'n tweeënhalve week geleden'. Hij had inderdaad gezondheidsproblemen", aldus Albert in Shownieuws.
"Joop is een gezonde tachtiger, maar hij houdt zijn gezondheid wel heel goed in de gaten", gaat Albert verder. "Hij voelde zich al een paar dagen al niet lekker en dacht: ik ga toch even naar de arts." Uiteindelijk bleek hij last te hebben van een vernauwing van de kransslagader en door de doktoren er een ballonnetje in te plaatsen, werd de bloedstroom weer beter.
Op dit moment gaat het dan ook weer naar omstandigheden goed met Joop van der Ende. "Het gaat goed met hem, gelukkig. Ik heb even contact met Janine (zijn echtgenote, red) gehad en de patiënt maakt het goed. Hij moet misschien nog even rustig aandoen, maar de ingreep is goed geweest."
Beluister hieronder het hele fragment.
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas