TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het gonsden de afgelopen twee dagen al van de geruchten in medialand dat hij een hartaanval zou hebben gehad, maar die verhalen blijken een broodje aap.
Albert Verlinde legt daarom nu uit hoe het werkelijk zit. "Ik heb een voorlichter gebeld en die zei: 'Ik ken de indianenverhalen, maar Joop is gedotterd zo'n tweeënhalve week geleden'. Hij had inderdaad gezondheidsproblemen", aldus Albert in Shownieuws.
"Joop is een gezonde tachtiger, maar hij houdt zijn gezondheid wel heel goed in de gaten", gaat Albert verder. "Hij voelde zich al een paar dagen al niet lekker en dacht: ik ga toch even naar de arts." Uiteindelijk bleek hij last te hebben van een vernauwing van de kransslagader en door de doktoren er een ballonnetje in te plaatsen, werd de bloedstroom weer beter.
Op dit moment gaat het dan ook weer naar omstandigheden goed met Joop van der Ende. "Het gaat goed met hem, gelukkig. Ik heb even contact met Janine (zijn echtgenote, red) gehad en de patiënt maakt het goed. Hij moet misschien nog even rustig aandoen, maar de ingreep is goed geweest."
Beluister hieronder het hele fragment.
Jurre Geluk licht tipje van de sluier op over Virgin Island: 'Echt heel lief programma'
08:50De TV van gisteren: Marlijn Weerdenburg met open armen ontvangen door We Zijn er Bijna!-kijkers
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, MAX Skûtsje journaal, De vier vuisten slaan op hol
22:45Nieuwe date Caroline (B&B Vol Liefde) maakt slechte beurt: 'Ligt gewoon te slapen'
15:03Maarten & Philip op het Spoor is de reünie waar we allemaal op hoopten