TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het gonsden de afgelopen twee dagen al van de geruchten in medialand dat hij een hartaanval zou hebben gehad, maar die verhalen blijken een broodje aap.
Albert Verlinde legt daarom nu uit hoe het werkelijk zit. "Ik heb een voorlichter gebeld en die zei: 'Ik ken de indianenverhalen, maar Joop is gedotterd zo'n tweeënhalve week geleden'. Hij had inderdaad gezondheidsproblemen", aldus Albert in Shownieuws.
"Joop is een gezonde tachtiger, maar hij houdt zijn gezondheid wel heel goed in de gaten", gaat Albert verder. "Hij voelde zich al een paar dagen al niet lekker en dacht: ik ga toch even naar de arts." Uiteindelijk bleek hij last te hebben van een vernauwing van de kransslagader en door de doktoren er een ballonnetje in te plaatsen, werd de bloedstroom weer beter.
Op dit moment gaat het dan ook weer naar omstandigheden goed met Joop van der Ende. "Het gaat goed met hem, gelukkig. Ik heb even contact met Janine (zijn echtgenote, red) gehad en de patiënt maakt het goed. Hij moet misschien nog even rustig aandoen, maar de ingreep is goed geweest."
Beluister hieronder het hele fragment.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’