TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Een rol als deze verdient 100 procent toewijding en die kan ik nu niet geven", zegt Gijs Naber in een persbericht. "Als je constateert dat je die niet kunt geven, vind ik dat je het aan je publiek en je collega’s verplicht bent om daar open over te zijn. Ik ben enorm blij met het begrip van de producent en vind het fantastisch dat Dragan de rol van mij over gaat nemen."
Naber is vooral bekend van zijn rollen in Zwartboek, Zomerhitte, Loft, De Heineken Ontvoering, Van God Los, Penoza, Zwarte Tulp en Redbad. De Vinkevener was onlangs nog te zien als Willem Holleeder in de serie Judas, naar het gelijknamige boek van Astrid Holleeder.
Gijs Naber moest wel even de make-up in voor de rol van Willem Holleeder. Vooral de neus was een dingetje: ‘’ik heb twintig neuzen gehad’’. #Jinek pic.twitter.com/lScaXmkMY3 — Jinek (@JinekLive) January 4, 2019
De musical Lazarus, geschreven door David Bowie, gaat op zondag 13 oktober in première in het DeLaMar Theater in Amsterdam. Naast hoofdrolspeler Dragan Bakema maken ook onder anderen Noortje Herlaar, Pieter Embrechts en Holly Mae Brood hun opwachting in de door Ivo van Hove geregisseerde voorstelling.
Op deze datum zie je een nieuw seizoen van Hunted VIPS
11:10Bart uit Paradise Hotel deelt heftige update over ziekenhuisopname: 'Ik verloor mijn zicht'
10:52Verrassing voor jarige Johan Derksen in Vandaag Inside
10:14Urk!-ster Gerda opgenomen in het ziekenhuis: 'Zoveel pijn'
09:34De TV van gisteren: 'eindelijk' een tafel in RTL Tonight-special, maar kijkers hekelen Beau en Leonie