TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Kijkers van Koffietijd werden maandagochtend verrast met de terugkeer van Loretta Schrijver. Na ruim een half jaar afwezigheid - vanwege haar gezondheid - schitterde ze weer op de buis.
En gelukkig voelt de presentatrice zich goed.
"Ik ben er weer en daar ben ik heel blij om", begon Loretta haar rentree. "Misschien hier en daar nog wat ongemakjes, maar dat verdwijnt allemaal vanzelf als je weer bij Koffietijd bent." Ze bedankte iedereen voor alle lieve berichten.
Lees ook: Loretta Schrijver tijdelijk niet te zien in Koffietijd
Alsof haar terugkeer al niet leuk genoeg was had Loretta nog een andere verrassing in petto voor de kijkers. Ze nam haar nieuwe vriend mee naar de studio: hondje Zorra. "Na het overlijden van haar baasje wist de familie niet zo goed wat ze met haar aan moesten en kwam ze op straat. Ze is toen gaan zwerven." Gelukkig heeft de presentatrice het beestje een nieuw thuis gegeven.
Eerder dit jaar moest Loretta afscheid nemen van haar trouwe viervoeter Flip, die een graag geziene gast was in Koffietijd. Kijkers kunnen nu genieten van haar nieuwe harige maatje Zorra.
Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd
08:23De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op