TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
René Froger en Bouke Scholten zaten gisteravond aan tafel bij Eva Jinek om samen een Elvis-klassieker te zingen, maar bij het zien van het duo wisten veel kijkers niet wat ze zagen.
Op X gaat het tijdens de uitzending los met reacties.
Een duo die je niet snel bij elkaar had gezet: Rene Froger en Bouke Scholten. Maar vorig jaar werd hun versie van de Elvis-hit My Boy enorm goed ontvangen in de Arena waar ze het nummer samen zongen. Voor Eva Jinek reden om het duo uit te nodigen in de studio.
Voor het zover was vertelde Bouke natuurlijk ook nog over de heftige tijd die hij beleefde na zijn buikvliesontsteking, waardoor hij veel kilo’s verloor. Rene had het voornamelijk over zijn familie en de realitysoap, maar toen het duo aan tafel schoof ging het vooral over het uiterlijk van beide mannen.
Kijkers gaan dan ook los op X. Oordeel zelf.
Godallemachtig, wat is hier gebeurd?#Froger #Eva pic.twitter.com/OpTbmNk5FW — Peter Kremer (@peterkremer) February 12, 2025
Gaat t wel goed met die Bouke? Hij is spierwit!#eva — stlbas (@stlbas) February 12, 2025
#Eva wat zien ze eruit pic.twitter.com/YKOteRRNCv — Joy (@Joydeberner) February 12, 2025
Wat is er met #froger gebeurd? #eva pic.twitter.com/zQTh6AR5Ub — De Hondenfotograaf ? (v) (@hondfotograaf) February 12, 2025
Bouke, Elvis the Pelvis, ziet er afgepeigerd uit.#eva #jinek. — Beautiful Sunrise (@Dender1969) February 12, 2025
De aflevering van waar Rene en Bouke te gast waren bij Eva is nog terug te zien op NPO Start.
Dit weten we al over het nieuwe programma van Rutger Castricum
14:04De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3