TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Klaas bracht het nieuws naar buiten op Instagram vlak na de finale van de jubileumreeks die, ook tot zijn verrassing, z'n afscheid was.
Tijdens de opnames was nog niet bekend dat Klaas niet terug zou keren. Daarom sloot hij de aflevering ook af met een vrolijk en welgemeend 'tot volgend jaar'. Nu blijkt dat het programma inderdaad terugkeert bij Zapp, maar dat er wel een andere presentator of presentatrice gezocht moet worden. In de slotaflevering kwamen Zapp-collega's Nikkie de Jager en Soy Kroon voorbij. Vooral Kroon leek heel erg op z'n plek tussen de bloednerveuze bakduo's.
De reden dat Klaas afzwaait is een hele leuke: hij heeft het te druk met de 538 Ochtendshow die hij sinds begin dit jaar iedere ochtend maakt met Wietze de Jager en Mart Grol. Op Instagram zegt hij nog: "Het was fantastisch om dit programma zes jaar te mogen presenteren bij Avrotros. Tijd voor iets nieuws voor mij!"
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'