TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Klaas bracht het nieuws naar buiten op Instagram vlak na de finale van de jubileumreeks die, ook tot zijn verrassing, z'n afscheid was.
Tijdens de opnames was nog niet bekend dat Klaas niet terug zou keren. Daarom sloot hij de aflevering ook af met een vrolijk en welgemeend 'tot volgend jaar'. Nu blijkt dat het programma inderdaad terugkeert bij Zapp, maar dat er wel een andere presentator of presentatrice gezocht moet worden. In de slotaflevering kwamen Zapp-collega's Nikkie de Jager en Soy Kroon voorbij. Vooral Kroon leek heel erg op z'n plek tussen de bloednerveuze bakduo's.
De reden dat Klaas afzwaait is een hele leuke: hij heeft het te druk met de 538 Ochtendshow die hij sinds begin dit jaar iedere ochtend maakt met Wietze de Jager en Mart Grol. Op Instagram zegt hij nog: "Het was fantastisch om dit programma zes jaar te mogen presenteren bij Avrotros. Tijd voor iets nieuws voor mij!"
Partnerbijdrage
Dit moet je weten voordat je Kees Flodder streamt
12:42Doet Nederland in 2027 weer mee aan het Eurovisie Songfestival?
08:15Binnenkijken: Montana Meiland zet haar huis (ook) te koop (video)
08:03De TV van gisteren: meer kijkers voor Songfestival, kijkcijferdrama voor RTL4
16:05Hunted VIPS is terug: op deze data verschijnen er nieuwe afleveringen