TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Martijn Krabbé heeft het volste vertrouwen in zijn Kopen zonder Kijken-collega's Bob Sikkes en Roos Reedijk. En daarom laat hij de twee nu ook zijn eigen huis verbouwen.
En waar de deelnemers van het populaire huizenprogramma zich niet met het eindresultaat mogen bemoeien, doet Martijn dat bij zijn verbouwing ook niet.
"We hebben eigenlijk niet goed afgesproken wat er gaat gebeuren, dus ik heb het helemaal uit handen gegeven", vertelt Martijn in een nieuwe aflevering van Aran on Tour van RTL Boulevard. Voor de presentator is het zijn eerste verbouwing ooit en dat terwijl hij al 23 jaar dit soort programma's presenteert.
Roos staat er natuurlijk om bekend een nogal uitgesproken smaak te hebben, maar zelfs daar is Martijn niet bang voor. "Wat Roos altijd heel goed doet: die zoekt iets bij iemands karakter. Die weet heus wel dat ik, en mijn vrouw Deborah, dat wij anders zijn."
Als Aran aan Martijn vraagt wat hij gaat doen als Bob hem belt voor het welbekende 'er moet meer geld bij'-gesprek, antwoordt de presentator lachend: "Daar hebben we goede afspraken over gemaakt, hoop ik."
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis