TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Leonie ter Braak speelde samen met Leo Alkemade in de eerste twee Tatta's films Laura en Erik van Kampen, een typisch yuppenkoppel dat hun luxe villawijk moet verruilen voor een bescheiden flatje in een volksbuurt. Daar zijn ze samen met hun twee kinderen als 'tatta's', straattaal voor Nederlanders, een wat vreemde eend in de bijt.
Inmiddels hebben meer dan een miljoen mensen de avonturen van De Tatta's gezien. Reden genoeg om een tv-serie te maken. RTL Boulevard bezocht de set waar Leo Alkemade bevestigde dat Leonie ter Braak schittert door afwezigheid. De reden is relatief simpel: Leonie is te druk. Ze staat onder contract bij RTL Nederland, zo is ze onder meer panellist bij Doet- 'ie het of doet- 'ie het niet (foto). Ze kan de draaidagen voor de serie niet in haar schema passen.
Zonder Laura geen Tatta's, dus hebben de producenten een vervanger gezocht én gevonden voor Leonie. In de serie wordt de rol van moeder Laura gespeeld door Elisa Beuger, vooral bekend door haar rollen in jeugdseries als Mees Kees en De regels van Floor. Voor de camera's van Boulevard gaf Alkemade nog wel aan 'altijd een beetje verliefd' te zijn op Leonie en dat hij haar mist.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap