TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In het redactioneel van de nieuwste editie van haar eigen blad doet De Mol een boekje open over haar uiterlijk.
Linda komt er eerlijk voor uit: ze zegt zichzelf nooit bijzonder mooi te hebben gevonden. "Ik was van kinds af aan onzeker over mijn uiterlijk. Door de harde meningen daarover, die kwamen vanaf het moment dat ik een bekende Nederlander werd, werd dat bepaald niet beter.”
Eerder gaf ze al toe dat ze haar oren had laten aanpassen en dat ze operatief iets aan haar wallen had laten doen. Ook was ze open over het gebruik van botox en fillers én gaat ze al jaren niet meer zonder make-up de deur uit.
Nu blijkt dat ze onlangs ook een neklift heeft laten uitvoeren om het infameuze 'kalkoennekje' te vermijden dat nu eenmaal ontstaat als de huid ouder wordt en zich ontspant.
De Mol hamert er in haar artikel op dat ze er niet bepaald trots op is: "Ik had graag gewild „dat ik het zelfvertrouwen had gehad om alles lekker te laten gebeuren en dat ik al dat geld en al die tijd aan iets zinvollers had besteed. Maar ja, ik zou ook willen dat ik in een wereld werkte waarin je uiterlijk als vrouw niet altijd het eerste is waarop je be- en veroordeeld wordt.”
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie