TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In het redactioneel van de nieuwste editie van haar eigen blad doet De Mol een boekje open over haar uiterlijk.
Linda komt er eerlijk voor uit: ze zegt zichzelf nooit bijzonder mooi te hebben gevonden. "Ik was van kinds af aan onzeker over mijn uiterlijk. Door de harde meningen daarover, die kwamen vanaf het moment dat ik een bekende Nederlander werd, werd dat bepaald niet beter.”
Eerder gaf ze al toe dat ze haar oren had laten aanpassen en dat ze operatief iets aan haar wallen had laten doen. Ook was ze open over het gebruik van botox en fillers én gaat ze al jaren niet meer zonder make-up de deur uit.
Nu blijkt dat ze onlangs ook een neklift heeft laten uitvoeren om het infameuze 'kalkoennekje' te vermijden dat nu eenmaal ontstaat als de huid ouder wordt en zich ontspant.
De Mol hamert er in haar artikel op dat ze er niet bepaald trots op is: "Ik had graag gewild „dat ik het zelfvertrouwen had gehad om alles lekker te laten gebeuren en dat ik al dat geld en al die tijd aan iets zinvollers had besteed. Maar ja, ik zou ook willen dat ik in een wereld werkte waarin je uiterlijk als vrouw niet altijd het eerste is waarop je be- en veroordeeld wordt.”
Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind